Norite nuolat būti mados naujienų sūkuryje? Jums smalsu žinoti jau šiandien, kas bus madinga rytoj? Norite realizuoti, išbandyti save ir pasiekti daugiau mados versle? Tuomet darbas parduotuvėje – puiki naujų galimybių pradžia.

Pardavėjas konsultantas – viena svarbiausių pozicijų, nuo kurios labai priklauso visos parduotuvės sėkmė. Tai asmuo, kuris profesionaliai aptarnauja klientus, rūpinasi prekių pateikimu ir tvarka prekybos salėje, kuria malonią parduotuvės atmosferą. Šis darbas reikalauja didelės atsakomybės, ypatingo dėmesio klientams, gebėjimo teisingai paskirstyti prioritetus, greitai ir kokybiškai aptarnauti klientus bei užtikrinti sklandžią parduotuvės veiklą.

Tiems, kurie nori augti ir tobulėti, tai puiki karjeros kelio pradžia. Mūsų stipriausi parduotuvių vadovai pradėjo karjerą kaip tik eidami pardavėjo konsultanto pareigas.

Pardavėjo sandėlininko vaidmuo parduotuvėje itin reikšmingas. Nuo to, kaip greitai pardavėjas sandėlininkas priims, paruoš atkeliavusias į parduotuvę prekes prekybos salėje bei užtikrins tvarką ir švarą sandėlyje, priklauso mūsų pardavimai. Jei norite ir tikite, kad galite užtikrinti sklandžią sandėlio veiklą, esate organizuotas, kreipkitės į mus.

Gebate organizuoti darbą, motyvuoti kitus siekti bendro tikslo?
Esate orientuotas į pardavimus, iškeltų pardavimo tikslų įgyvendinimą?
Mėgstate dinamišką darbą?
Svajojate apie parduotuvės vadovo karjerą?

Jei taip, tuomet siūlome darbą, padėsiantį išpildyti karjeros lūkesčius. Šis darbuotojas ugdomas kaip potencialus parduotuvės vadovas, todėl jį stengiamės įtraukti į visas parduotuvės veiklas. Jis turi nusimanyti apie visus parduotuvėje vykstančius procesus, analizuoti ir valdyti produktą, organizuoti parduotuvės susirinkimus, dalyvauti priimant sprendimus kartu su parduotuvės direktoriumi.
manuela-eksperte

Manuela „Aprangos“ grupėje dirba jau daugiau nei septynerius metus, per kuriuos tobulėjo, kaupė žinias ir kilo karjeros laiptais.MANUELA, parduotuvės „Bershka“ direktoriaus pavaduotoja

 
Komercinis ir patrauklus prekių pateikimas parduotuvėje padeda sukurti ženklą atspindinčią atmosferą, pritraukti klientus bei skatina pardavimus. Taip pristatomos naujausios mados tendencijos, perteikiamas kiekvieno prekės ženklo unikalumas ir išskirtinumas.

Jeigu Jūs turite komponavimo pojūtį, gebate derinti spalvas, mokate sukurti vientisą stilių iš atskirų detalių, jaučiate aistrą madai ir stiliui, išmanote ir domitės naujausiomis mados tendencijomis, mes ieškome kaip tik Jūsų.
lauma-koordinatore

Lauma yra tikra koordinatorė: motyvuota, pozityvi ir mylinti savo darbą. Ji – visos komandos energijos ir įkvėpimo šaltinis.LAUMA, parduotuvės „Zara“ koordinatorė

 

Mados versle klientų poreikių tenkinimas niekada neišeina iš mados.

Siekti pardavimų, analizuoti produktą, motyvuoti parduotuvės kolektyvą siekti tikslų ir tenkinti klientų poreikius – tai kasdieniniai parduotuvės direktoriaus uždaviniai. Šios pareigos – tai didelis vadovavimo įgūdžių, komandinio darbo bei asmeninių ambicijų išbandymas, skatinantis kasdien tobulėti ir būti pavyzdžiu savo kolektyvui bei kolegoms.

haris-direktorius

Harį drąsiai galime vadinti vyrų mados ekspertu: daugiau nei dešimtmetį kaupęs patirtį dirbdamas ne su vienu žinomu vyrišku prekės ženklu, šiandien jis yra „Ermenegildo Zegna“ ambasadorius Lietuvoje.HARIS, parduotuvės „Ermenegildo Zegna“ direktorius

 

Pagrindiniame biure dirba per 100 įvairių sričių specialistų. Pirkimo, pardavimo skyriai rūpinasi madingiausių ir naujausių prekių užsakymu, vizualiu pateikimu bei pardavimų skatinimu parduotuvėse. Personalo skyrius rūpinasi mūsų darbuotojų atranka, karjera ir tobulėjimu. Rinkodaros skyrius, bendradarbiaujantis su partneriais, rūpinasi prekės ženklų įvaizdžiu rinkoje bei reklama, socialine komunikacija, mados fotosesijomis, vitrinų koncepcijomis bei dekoravimu. Logistikos skyrius užtikrina sklandų prekių tiekimo procesą iš centrinio sandėlio į parduotuvių lentynas. IT, buhalterijos ir eksporto skyriai garantuoja sklandžią pagrindinių įmonės procesų veiklą. Kiekvieno skyriaus indėlis svarbus bendrai veiklai, siekiant geriausių rezultatų.

inese-hr

Savo karjerą įmonėje pradėjusi kaip pardavimų asistentė, šiandien Inesė – personalo vadybininkė, padedanti ieškoti naujų talentų „Aprangos“ grupei.
INESĖ, personalo vadybininkė

 
Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite "Sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia