Derinti darbą su studijomis arba studijas su darbu įmanoma!

Esi studentas ir turi laisvo laiko po paskaitų, kurį nori efektyviai išnaudoti? Domiesi mada, nori įgyti patirties bendraudamas su klientais, tobulėti ir siekti tolesnių tikslų profesinėje srityje? Tuomet darbas parduotuvėje galėtų būti puiki vieta realizuoti savo sumanymus, įsitvirtinti darbo rinkoje ir pasiekti dar daugiau.

Mes didžiuojamės jaunais ir veržliais darbuotojais, kurie dirbdami sugeba puikiai suderinti darbą ir studijas. Mūsų komandoje daug įvairių specialybių studentų, kurie baigę studijas savo ateitį kuria „Aprangos“ grupėje. Pradėję dirbti pardavėjais konsultantais, siekia daugiau ir jau kopia karjeros laiptais, tampa parduotuvių direktoriais, pardavimo, pirkimo vadybininkais, atranda kitų iššūkių „Aprangos“ grupėje.

Mūsų parduotuvėse yra galimybė dirbti visą arba dalį darbo dienos slankiuoju darbo grafiku. Mes esame už išsilavinusią asmenybę, todėl visada ieškome kompromiso derinant Jūsų studijų tvarkaraštį ir darbo grafiką. Atkreipiame dėmesį, jog aktyviausias darbas parduotuvėse vyksta vakarais darbo dienomis bei savaitgaliais. Ar esate pasiruošęs tokiam darbo laikui? Jei Jūsų atsakymas „taip" – laukiame Jūsų! Ateikite ir prisidėkite prie aukštos klientų aptarnavimo kultūros formavimo mūsų parduotuvėse bei tapkite tikrais mados ir stiliaus žinovais!

SVEIKI ATVYKĘ Į MADOS IR VERSLO PASAULĮ!

 

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite "Sutinku" ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rasite čia